Body

Řadit dle: a a

Body dobře tvarují, jsou sexy a jsou „in“

Body je exkluzivní prádlo ve výjimečném vzhledu a designu za použití kvalitních materiálů. Nabízíme svůdné modely pro náročné spotřebitelky, které chtějí podtrhnout svou ženskost a i to ve větších velikostech.

Ženy chtějí být krásné a body jim v tom pomáhá

Body je spodní prádlo, které se stává hitem a stále více žen si kupuje prádlo nejen kvůli jeho praktické funkci, ale i proto, že jim nošení módního i nadčasového luxusního spodního prádla přináší radost. Modely dneška jsou elegantní i extravagantní, v klasických i módních barvách, hladké nebo s ozdobnými detaily. Modely, které mají odepínací a měnitelná ramínka jsou ideální pod oblečení s odhalenými rameny nebo se zdůrazněným výstřihem, kdy rafinovaně vyzdvihnete svoje poprsí.

Jaké jsou výhody nošení body

  • tvarování postavy
  • tvarování prsou
  • mají rafinovaný a moderní vzhled
  • zdůrazňují optický účinek
  • jsou svůdné a zároveň pohodlné
  • jsou velmi ženské.

Spodní prádlo zvané body

Body je spodní prádlo pro ženy, které jsou mile rafinované a chtějí být krásné. Střih obepíná postavu a současně ji formuje do přirozených linií. Klasické body tvaruje celou horní polovinu těla. Přejete si mít dokonalé křivky za okamžik? Kupte si právě body. Formuje ženské tělo, přináší podporu prsům a přitom se nosí velmi lehce. Body se vyrábí v klasické formě, ale také jako něžné a svůdné kousky, které podtrhují ženskost.

Body jsou nejpřitažlivějším kouskem spodního prádla

Pro rozhodnutí, jaká velikost body je pro zákaznici ta nejsprávnější se postupuje stejně, jako u zjišťování velikosti podprsenek.

Chcete okouzlit svého manžela či přítele, oblečte se právě do sexy body.

Schovat text