Kalhotky k podprsenkám

Řadit dle: a a

Kalhotky jsou doplňkovým šperkem k vybrané podprsence

Paní Móda v současné době přináší mnoho typů spodních kalhotek, každá ženy a dívka si mohou vybrat podle svého vkusu a postavy. U mladých žen jsou nyní ve velké oblibě kalhotky  bokové, tato obliba je vyvolána tím, že s nosí kalhoty s nízkých sedem. Vyrábí se nejen v široké škále barevných odstínů, ale i v velmi rozsáhlém materiálovém sortimentu. Kalhotky klasické se vyrábějí v různých střizích, velikostech a barvách, je možné si je koupit samostatně nebo v sadě s podprsenkou.

Kalhotky stahovací

Stahovací kalhotky si zaslouží samostatný odstavec. Jsou učeny pro všechny ženy, které chtějí schovat nějaké to kilo navíc nebo chtějí být dokonalé pro zvláštní příležitost. Padnou každé zákaznici, jsou dokonale přiléhavé, ale i velmi praktické. Vyšší stahovací kalhotky jsou ideální pro dosažení štíhlého pasu a plochého bříška. Mají antibakterální úpravu.

Kalhotky string jsou pro muže velmi sexy

Na úvod si musíme vysvětlit rozdíl mezi kalhotkami string a kalhotkami, které se nazývají tanga. V české mluvě mezi těmito dvěma názvy není rozdíl. Jedná se vždy o kalhotky, které mají vpředu trojúhelníček látky a vzadu proužek mezi půlkami. V cizině se však pod jménem tanga označují kalhotky, které mají trojúhelníček látky vpředu i vzadu. Tyto oboje kalhotky odhalují mnohé a jestliže řády nosíte kalhotky, které budí pozornost, jsou pro vás tanga (stringy) správnou volbou.

Jaké jsou kvalitní spodní kalhotky

  • příjemné na kůži
  • díky elastanu neztrácejí tvar
  • jsou z vysoce kvalitních materiálů
  • stálý tvar i po častém praní
  • perfektně sedí
  • nevzbuzují alergické reakce
  • jsou různých střihů: maxi, midi, tai, string, tanga, mini, hipster

Jaký typ kalhotek si vybrat?

Pokud si kupujete kalhotky do sady s podprsenkou, jste limitování tím, co k podprsence výrobce vyrobí. Ale jinak si vždy vybírejte kalhotky, které budou dobře tvarovat a zvýrazňovat Vaši postavu, to upřednostňujte i před módními tvary. Nyní nejmodernější tvar kalhotek- hipstry, sluší dívkám a ženám s plochým břichem. Žena a dívka, která chce bříško zpevnit používá klasické kalhotky s názvem tai.

V dobře padnou sadě podprsenka + kalhotky se budete cítit jako bohyně..Schovat text