Nahá jsi krásná

Pořad televize Prima s názvem Nahá jsi krásná se stal velmi úspěšným a sledovaným televizním programem. Paní Helena Konarovská v tomto pořadu zazářila jako hvězda a mnoho žen poprvé vidělo na vlastní oči, jak je možné správně zvoleným střihem podprsenky ve správné velikosti dotvarovat postavu tak, že vypadá o mnoho štíhlejší a ženštější. Paní Konarovská ženy v pořadu zaujala, protože své práci rozumí a dělá ji ráda. V diskuzích na internetu si často ženy a dívky projevují přání, aby bylo možné i jinde se setkat s někým, kdo dokáže poradit ve výběru správné velikosti a tvaru a ceny spodního prádla, aby tam byly běžně dostupné. Z toho důvodu vznikly i internetové stránky www.podprsenky-poradna.cz, které odborně čerpají z naší

prodejny spodního prádla v obchodním domě

Bílá labuť, Na Poříčí 23, Praha 1, 1. patro

v blízkosti metra Florenc, autobusového nádraží Florenc a vlakového Masarykova nádraží (dříve Nádraží-střed).

Rady a typy pro vás:
Typ 1.

Podprsenka se musí umět obléknout, napřed ňadro uchopit a vložit do košíčku, aby bylo celé uvnitř, potom zkontrolovat a upravit dekolt. Pokud jsou prsa dobře umístěná ve správné velikosti podprsenky, pozvednou se tím, a opticky vás zeštíhlí a taky trochu zamaskuje případné menší bříško.

Typ 2.

Pokud chcete zvýraznit dekolt používejte vhodně zvolené push-up podprsenky, je jich na trhu velký výběr. Takové podprsenky vytvarují oblíbenou čárku mezi ňadry a budete moci porozepnout svoji oblíbenou košili o dva knoflíky níže.

Pokud jsou vaše ňadra větší až velká, používejte tvarující, případně zmenšující podprsenky (musí být ve správné velikosti), pozvednou vám prsa na správné místo a úžasně zeštíhlí postavu.

Typ 3.

Pokud máte trochu povolené bříško, nezapomeňte nosit zpevňovací, případně stahovací prádlo.