Podprsenky bez ramínek

Řadit dle: a a

Podprsenky bez ramínek jsou pro výjimečné příležitosti

Podprsenky s odepínacími ramínky jsou určeny pro výjimečné příležitosti, aby mohli vhodně doplnit slavnostní šaty, průstřihová trička a zajímavě řešené šaty. Podprsenky bez ramínek (s odepínacími ramínky) často využívají i nevěsty. Pro tento účel se nejvíce osvědčily podprsenky od firmy Triumph, zvláště dokonalá FASHION STYLE 01 DE, která ve spojení s efektem push-up vytváří vysoce ženský dekolt, zdůrazní Vám ňadra a budete moci ukázat výstřih.

Pro koho jsou určeny podprsenky bez ramínek

Podprsenky s odepínacími ramínky jsou určeny pro ty ženy, které se zajímají o módu, mají vysoké estetické nároky a zároveň chtějí tvarovat svoji postavu, tedy pro ženy všech věkových kategorií. Podprsenky jsou vyvinuty podle nového konceptu: působí velmi atraktivně, zároveň ovšem splňují vysoké funkční nároky: dobře drží, podepírají prsa a pohodlně se nosí i ve větších velikostech. Podprsenky bez ramínek jsou prostě trendy, vytváření mnoho alternativ a neměly by chybět v žádném dívčím nebo ženském šatníku.

Jaké jsou výhody nošení podprsenek bez ramínek

  • skvěle tvarují postavu pod šaty pro slavností příležitosti
  • umožňují nosit zajímavě řešené modely
  • v letních měsících jsou nepostradatelné pod topíky
  • se spojení s efektem push-up vytváření unikátních dekoltů
  • jsou atraktivní a zároveň pohodlné
  • umožňují používat jedno ramínko za krkem
  • jsou velmi rafinované.

Jaký typ podprsenky bez ramínek si vybrat?

Opět se musíme vrátit k pořadu Nahá jsi krásná, kde paní Konarovičová, zkušeným okem vybírala vhodné podprsenky pro dívky a ženy, které měli to štěstí, že byly do pořadu vybrány. Pokud si vybíráte podprsenku bez ramínek, je nejlepší si šaty přinést přímo do prodejny. Pokud to není možné, například proto, že si šaty pro společenskou příležitost nebo svatební budete půjčovat z půjčovny, je dobré si dobře zapamatovat, jak jsou řešeny a co vše budou odhalovat. U internetového obchodu se spodním prádlem si dobře prohlédněte fotografii a zvažte, zda velikost Vašich ňader se shoduje s velikostí na fotografii modelky.

Až budete nakupovat push-up podprsenky , vybírejte je, jako kdybyste kupovaly klasické podprsenky. Číslování zůstává stejné a zkoušejte si je ze začátku vždy s ramínky, abyste poznala, zda podprsenka dobře sedí a je to ta správná velikost. A nezapomínejte si vybírat spodní prádlo u kvalitních značek, jako je například spodní prádlo od švýcarské firmy Triumph a tak od německé firmy SASSA.

Poradna správných velikostí podprsenek

Poradna správných velikostí podprsenek v obchodním domě Bílá labuť (Na poříčí 23, 1 patro) má s nakupováním podprsenek s odepínacími ramínky své zkušenosti. Odborně školené prodavačky vám nabídnou sortiment a určitě spolu nějakou krásnou a vhodnou podprsenku vyberete. Poradí vám také, jak je důležité si prsa v koších dobře uložit. Tomu často zákaznice nevěnují dost pozornosti. Podprsenku rychle nasadí a prvním rychlým pohledem zjistí, že jim podprsenka nesedí, že jim košíčky odstávají nebo jim netvoří požadovaný dekolt a už by ji rychle z těla sundávaly. Ale je to třeba pouze z toho důvodu, že podprsenku nemají dobře nasazenou. Zkušená prodavačka jim ukáže, jak je potřeba ňadro nadzvednout a kostici si vložit těsně pod něj, tím se košíček většinou řádně vyplní a podprsenka tak může vyčarovat úžasný tvar, pro který byla výrobcem stvořena. Našim výrobcem číslo jedna je firma TRIUMPH.

Podprsenky s odepínacími ramínky (případně bez ramínek)

Pro podprsenky bez ramínek se rozhodujete především ve chvíli, kdy se chystáte do společnosti, na ples či do divadla a chcete si vzít si šaty bez ramínek nebo průstřihové šaty. K těmto podprsenkám je možné dokoupit průhledná ramínka, a tím docílíte kýženého efektu nebo použít jedno ramínko za krkem.

Podprsenky bez ramínek jsou velmi sexy, jejich využití oceníte nejen pod šaty, ale i při večerním posezení u svíček a šampaňského, kdy budou muže příjemně dráždit.

Schovat text