Podprsenky klasické

Řadit dle: a a

Podprsenky klasické

Podprsenky, které nazýváme klasické, vůbec nemusí být obyčejné, nudné nebo neatraktivní. Výrobci nám vycházejí vstříc, abychom si mohli vybrat podle speciálních střihů, bezešvých nebo se švy. Nabízejí i kostice s teleskopickým efektem na koncích, které jsou pružné a přizpůsobují se tělu. Ramínka mohou být měkce vyložená nebo tenká, podle přání zákaznice. Také materiály jsou různorodé hladké, s krajkou nebo tylovou výšivkou. Správě tvarovaná podprsenka vám navíc umožní cítit se opravdu pohodlně. Podprsenky s kosticí zpevňují a tvarují větší i menší poprsí. Vybírat dámské spodní prádlo je radost pro každou ženu nebo i muže, protože je také vhodným dárkem během celého roku ale hlavně k Vánocům.

 

Barvy klasických podprsenek, ale i podprsenek všech jiných typů

Možná by Vás zajímalo, jaké barvy si vybírají muži. Jednoduše by škála barev dala seřadit následujícím způsobem. Nejoblíbenější barvou mužů je dámské prádlo vínové barvy, hned po vínové vítězí barva černá – to je klasika, potom spodní prádlo jakákoliv barvy a prádlo barvy bílé je u mužů nejméně oblíbené, i když nutno říci, má i své příznivce.

 

Jaké barvy si vybírají ženy při nákupu podprsenek?

l        při výběru barvy podprsenky preferují praktičnost

l        nejvíce se nakupují podprsenky barvy bílé

l        hned za ní je oblíbená barva šampaňská nebo-li slonová kost neboli chryzantéma, je to barva světle žlutá, pod bílým tričkem nebo svetříkem vypadá výborně a při praní se její barva nemění jako u spodního prádla bílého

l        na třetím místě jsou podprsenky černé, jsou velmi sexy a také praktické, nač si ničit pod tmavší oblečení světlé podprsenky, když černá je skoro nezničitelná

l        ovšem, když se žena připravuje na hezký večer při svíčkách, šampaňském a kaviáru, tak si vybírá téměř vždy barvu černou a je ráda, když je spodní prádlo ozdobené i něžnou krajkou. K takové příležitosti si žena vybírá i tanga, které by třeba jinak do zaměstnání nenosila.

l        zajímavé je, že praktické prádlo tělové barvy není ženami příliš často vybíráno.

 

Jakou podprsenku si vybrat?

Televizní pořad Nahá jsi krásná povzbudil ženy všeho věku, aby i ony si oblékly dámské spodní prádlo, které skvěle padne, tvaruje postavu a je krásné, nové a voňavé. A pokud se mluví o spodním prádle, tak podprsenka je královou dámského spodního prádla. Kvalitní značková podprsenka dokáže doslova kouzlit s dámskou postavou. Když má zákaznice větší ňadra, může výběrem podprsenky vizuálně zeštíhlet i o několik kilogramů.

 

Poradna správných velikostí podprsenek

Na internetu existuje mnoho diskusních fór pro výběr správné velikosti podprsenky a na všech těchto diskuzích si zákaznice stěžují, že by potřebovali najít prodejnu, kdy by se prodavačka individuálně věnovala jejím požadavkům a zájmům a poradila jí, která podprsenka je pro ten určitý účel nejlepší. Takovou prodejnu naleznete v obchodním domě Bílá labuť v Praze (Na poříčí 23, 1 patro). Naše prodavačky vás nezklamou, může se s nimi poradit také zde v naší internetové poradně. Někdy k nám ale přicházejí i zákaznice, které si poradit nechtějí nechat. Před deseti lety měli určitou velikost podprsenky, ale s přibývající a měnící se váhou se jim zákonitě změnila i velikost podprsenky. To však si nechtějí připustit. Tvrdošíjně vyžadují bývalou velikost,

Kolik podprsenek doporučujeme každé ženě?

Dnes již každá žena ví, že si nevystačí jenom s jednou podprsenkou, kterou bude nosit každý den a doma se převlékne do té, kterou nosila vloni. Ideální je mít alespoň čtyři kvalitní podprsenky, kde je potřeba rozlišit nejen barvu, ale i střih. Snad každá žena potřebuje jednu světlou podprsenku hladkého tvaru pod tenká světlá trička, potom jednu tmavou, nejoblíbenější je černá, ale může být i v jiné barvě. Dále podle velikosti prsou vybrat vhodnou dekoltového střihu a naposledy kvalitní zdravou kvalitní sportovní podprsenku bez kostic, kterou budeme využívat nejen při sportu, ale například i doma, abychom i tam měli hezkou mladou postavu.

 

Vykouzlete si sexy postavu, vhodně zvolenou podprsenkou.

Schovat text