Podprsenky krajkové

Řadit dle: a a

Krajkové podprsenky jsou stále žádané a sexy

Mnoho žen ale i mužů si pod označením krásná podprsenka představuje podprsenku krajkovou. Záleží na střihu, barvě, jemnosti krajky, ale také na tvaru podprsenky. Mnoho firem stále vyrábí nové vzory krajkových podprsenek a výběr v nich je opravdu velký. Zvláště velkou nabídku uvádí na trh švýcarská firma Triumph, která svým zákaznicím zajišťuje kvalitu materiálu i šití, pohodlí a nejmódnější vzory .

Romantické krajky

Krajkové podprsenky jsou skutečně i neskutečně sexy, kdo má rád krajky a přitom chce i pod tričkem vypadat dobře, může zvolit hladkou podprsenku s jemnou krajkovou ozdobou. Krajkové podprsenky se vyrábí ve všech ostatních typech, např. nevyztužené bez kostice, vyztužené s kosticí, ale i s push-up efektem. Vkus i fantazie zákaznic jsou nezměrné a nezměrná je také nabídka výrobců.
Krajkové podprsenky jsou prostě určeny nejen ke svádění, ale jsou velmi oblíbeným doplňkem dívčího i ženského šatníku.

Jak vybírat krajkové podprsenky?

  • vyberte si dle svého vkusu
  • zvažte i tvar kalhotek v sadě, zda vyhovuje Vaší postavě
  • musí mít správnou velikost
  • musí mít správný tvar, aby vynikla Vaše prsa
  • barva musí ladit s barvou Vaší kůže
  • vyberte si, a buďte sexy.

Jakou barvu spodního prádla mají muži nejraději?

Až budete nakupovat krajkové podprsenky s tím, že chcete udělat radost svému příteli, vybírejte podle jeho vkusu. Až půjdete kolem nějaké prodejny spodního prádla, zkuste mu nabídnout, aby ukázal na ty podprsenky a kalhotky, které se  mu líbí. Většina mužů upřednostňuje při volbě spodního prádla barvu bordó a barvu černou. Černá barva je klasika a pravděpodobně se ve výběru této barvy nespletete. Existují však i muži, kterým se líbí prádlo bílé, ale je jich skutečně menšina.
Číslování krajkových podprsenek je stejné jako u ostatních typů. Vybírejte si spodní prádlo osvědčených značek, jako je například kvalitní a oblíbené spodní prádlo Triumph.

Krajková podprsenka, kterou nejraději doporučujeme

V naší prodejně nyní nejraději doporučujeme podprsenku Fantasy Feelings WHU, vyrábí se v barvě černé a bílé a krajka jenom něžně zdobí okraje podprsenky a krásně tvaruje dekolt. V tomto období je to nejprodávanější podprsenka. Zákaznice si k ní může vybrat dvojí druh kalhotek Fantasy Feelings Tanga (nejedná se o tanga, tak jak je známe z českého názvosloví, ale o malé kalhotky) a Fantasy Feelings String (stringy jsou tanga, tak jak je známe, pouze s proužkem mezi půlkami).


Nákup krajkové podprsenky patří mezi nejpříjemnější nákupní zážitky.

Schovat text