Podprsenky mateřské

Řadit dle: a a

I maminky chtějí být krásné

Dnešní ženy chtějí  být krásné. V každé fázi svého života, tady i jako budoucí a kojící matky. Podprsenky pro kojící a těhotné ženy tedy nemusí splňovat pouze veškeré funkční požadavky a být hygienické. Měly by se také líbit. Produkty pro maminky jsou lékařsky testovány a zaručeně nevyvolávají alergické reakce.

Stále nové výrobky pro maminky

Vedle tradiční nabídky, která se snažila především o funkčnost a hygieničnost, získávání v této oblasti na významu nové řady výrobků.

Na čem maminkám záleží

  • na funkčnosti a hygieně
  • na pohodlném tvarování
  • na snadné údržbě
  • na správném podepření prsou, aby měla prsa i později dobrý tvar
  • na přizpůsobivé velikosti
  • na dobré vzhledu

Správný typ funkční kojící podprsenky

Aby po celé období kojení miminka zůstalo těžké a citlivé poprsí chráněno a správně tvarováno, doporučují nejnovější lékařské a psychologické výzkumy správný typ funkční podprsenky.
Abychom si dobře vybrali, je nutné změřit velikost prsou a pořídit si podprsenku už v 8. měsíci těhotenství, kdy je růst prsů z větší části ukončen. Jelikož tvorba materského mléka může prsa zvětšit je potřebné si koupit kojící podprsenku nejméně s košíčkem o číslo větším, než bylo původně naměřeno. Při nákupu kojící podprsenky nedávejte důraz na cenu, špatně šitá podprsenka by Vám mohla nenávratně narušit tvar prsou.

Podprsenky pro maminky musí být především praktická

Podprsenka pro kojící maminky musí být především praktický. Přesto může být i velmi pěkným doplňkem. Mateřské podprsenky zajišťují oporu Ňadrům, zároveň kojící podprsenka umožní snadný přístup díky zapínání vpředu na ramínkách. Kojící podprsenky vyrobené z antibakteriálních materiálů maminkám pomohou udržovat prsa v ideálních podmínkách. Kojenecká podprsenka má poskytovat dokonalé pohodlí a zároveň snadný přístup k prsu při kojení.

Maminky chtějí být také stále krásné a přitažlivé.

Schovat text