Podprsenky nevyztužené

Řadit dle: a a

Podprsenky nevyztužené jsou pro muže afrodiziakum

Podprsenky nevyztužené muže dráždí k představám a touhám se prsou dotknout. Přestože jsou v současné době hlavním trendem podprsenky vyztužené a to ještě s mírným push-up efektem, pokud chcete muže dráždit, tak jenom podprsenkou nevyztuženou.

 

Zkoušejte, zvažujte, zkoušejte

Jdete-li si koupit spodní prádlo, nebuďte z toho nervózní a udělejte si dostatek volného času. Najděte si prodejnu, kde se vám budou věnovat, my vám nabízíme tu naši, se spodním prádlem Triumph a SASSA a zkušenými prodavačkami. Ať už jsou vaše prsa jakkoliv stavěná, najdeme vám, mezi vystaveným spodním prádlem, tu vaši ideální podprsenku. Každá z vás je originál a také vaše prsa jsou originálem, výrobci tuto moudrost věcí, a proto je na trhu tolik druhů, typů a velikostí, abyste si vytvořila Vaši ideální postavu.

Proč mám nosit nevyztužené podprsenky s kosticí?

l        dobře drží prsa

l        prsa v nich vypadají přirozeně

l        líbí se mužům

l        materiál je příjemně měkký

l        snadná údržba

l        jsou svůdné a zároveň pohodlné.

 

Chcete znát svoji velikost podprsenky? Poraďte se v naší poradně.

Tento článek začíná otázkou: Chcete znát svoji velikost podprsenky? Ale není to tak jednoduché. Nejenom správnou velikost, ale i správný typ podprsenky. Zákaznice si jdou prohlédnout zboží a chtějí se rozhodnout pro to správné spodní prádlo. Každá z nich má nějakou představu a také důvod, proč si chce podprsenku případně celou prádlovou soupravu koupit. Největší část zákaznic přichází tak zvaně z náhle vyvolané potřeby.  Například tím, že přišlo jaro a při odložení kabátu a svetru si všimla, že loňská podprsenka už netvaruje správně. Ramínka jsou vytažená, tvar košíčku už nedrží jako tehdy, když si podprsenku koupila. Nebo taky jede na dovolenou či do lázní a tam se dá předpokládat, že se bude často převlékat a tak chce mít také nové prádlo. Nebo má nového přítele a nebo a nebo a nebo. Důvodu je vždycky dost, proč si nové spodní prádlo pořídit. Ale teď jak na to? Podíváte se na internet nebo příležitostně zajdete do nejbližší prodejny spodního prádla. A znovu je zpátky ta otázka: jakou velikost a jaký typ. Bez zkušené a dobře komunikující prodavačky to nejde. My Vám tuto službu nabízíme zdarma v naší prodejně spodního prádla Triumph a SASSA v obchodním  Bílá labuť, v 1. patře, obrázek našeho obchodu vidíte nahoře na fotografii nebo v záložce kontakt.

Dámské spodní prádlo s certifikátem kvality

Podprsenky od švýcarské  firmy Triumph od německé firmy SASSA byly podrobeny testům, aby se zjistilo, zda nezpůsobují alergické reakce a mají certifikát kvality.

 

Pokud chcete muže dráždit, tak jenom podprsenkou nevyztuženou.

 

Schovat text