Podprsenky vyztužené

Řadit dle: a a

Podprsenky vyztužené jsou nejmódnějším artiklem

Podprsenky vyztužené jsou v současné době hlavním trendem ve spodním prádle. Dokonale tvarují, je však nutné mít vždy tu správnou velikost, a také ten správný tvar.

Pohodlí a přirozenost

Celá řada zákaznic dnes při nákupu spodního prádla klade velký důraz na pohodlí a přirozenost. Mladí i zralé ženy mají potěšení z nošení spodního prádla, hledají víceúčelové spodní prádlo, které lze nosit do zaměstnání, ale i odpoledne na nákupy a večer v něm zasednou v restauraci ke svíčkám a šampaňskému. A dekolt pořád dobře vypadá a v podprsence se cítíme pohodlně.

Proč mám nosit vyztužené podprsenky s kosticí?

  • dobře tvarují prsa
  • podprsenky jsou příjemné a pohodlně sedí
  • tyto podprsenky jsou právě „in“
  • materiál je prodyšný
  • mohou být i mírně push-up, aby se zvýraznil dekolt
  • tvoří dokonalou postavu.

Jak je důležité nosit správnou podprsenku

Lékaři mají za to, že kdyby nemocnice nabízely ženám poradenskou službu při volbě správné podprsenky, tisíce žen ročně by se mohly vyhnout zbytečných a nebezpečným operacím zmenšení prsů a ušetřit se bolesti zad. Londýnská nemocnice začala před časem nabízet, že její pracovníci změří a doporučí ženám správný typ podprsenky. Nyní její zástupce potvrdil, že žádná z žen, které služby využily, nenosila podprsenku správné velikosti. Špatná velikost podprsenky přitom vede k tomu, že váha prsou spočívá na ramenech a ne na hrudníku, což působí bolesti krku, zad nebo ramen. Někdy tak silné, že se ženy rozhodnou dát si prsa operativně zmenšit. Ženy se běžně při kupování podprsenky mýlí až o tři čísla. Výzkum ukazuje, že ženy běžně podceňují šírku svých zad až o deset centimetrů a naopak přeceňují velikost košíčku o jednu až tři velikosti.

My Vám tuto službu nabízíme zdarma v naší prodejně spodního prádla Triumph a SASSA v obchodním  Bílá labuť, v 1. patře, obrázek našeho obchodu vidíte nahoře na fotografii nebo v záložce kontakt.

Kalkulačka velikostí

Jestliže máte problémy s určeném, jakou máte vlastně velikost spodního prádla, jak velké košíčky a kalhotky, zkuste využít naší kalkulačky a spočítat si údaje přesně podle mezinárodního označení velikostí. Zadejte uvedené údaje přesně v centimetrech. Kalkulačka spočítá velikost podprsenky a kalhotek.

Pokud chcete být dokonalá, noste podprsenkou vyztuženou.

Schovat text