Podprsenky XXL

Řadit dle: a a

Podprsenky XXL nám závidí mnoho žen, ale také mnoha ženám přidělává starosti

Podprsenky XXL jsou pro ženy, dívky a dámy, ke kterým byla příroda víc než štědrá. Máte na výběr mnoho podprsenek jak se zmenšovacím nebo zeštíhlovacím efektem. Možná se vám zdá, že sice nějaký výběr na prodejnách je, ale proti sortimentu, který se nabízí běžným velikostem (B a C) je to příliš málo, co Vám výrobci připravují. Musíme uznat, že to tak skutečně je, ale i přesto si můžeme vybrat ze současného sortimentu. A to je důležité, protože i my chceme být krásné a atraktivní..

 

Na velká prsa se vyplatí kvalitní zboží

Spodní prádlo na větší prsa musí být kvalitní, aby nám ramínka nepovolila už třetí měsíc, jenom proto, že jsme si koupili podprsenku o tři sta korun levnější. Pokud nevíte, tam si jít takovou podprsenku nebo celé spodní prádlo koupit, můžeme vám doporučit zboží od firmy Triumph a pokud jste z Prahy, bude nejlepší, když za námi přijdete do naší prodejny v obchodním domě Bílá labuť, 1. patro. Na stejném patře se také prodává spodní prádlo polské výroby, ale kdo chce kvalitu jde do Triumphu. Fotografie naší prodejny je umístěna v hlavičce našich stránek, ale také na záložce Kontakt.

 

Jaké jsou výhody nošení zmenšovacích nebo formovacích podprsenek

·        mají speciální střih, díky němuž vypadají prsa menší o jednu až dvě velikosti.

·        koriguje postavu

·        ramínka jsou širší, čímž se ramenům odlehčí

·        prsa opticky zmenší, a to bez jakéhokoliv pocitu těsnosti

·        pružné kostice s teleskopickým efektem na koncích

·        budete štíhlejší.

 

Od jaké firmy jsou formovací nebo zmenšovací podprsenky nejkvalitnější?

V našem oblíbeném pořadu Nahá jsi krásná se problém formovacích nebo zmenšovacích podprsenek vůbec neřešil. A to je škoda, mnoho žen by se přes televizní kamery dozvědělo, že vůbec zmenšovací a formovací podprsenky existují. Naše typy pro vás jsou od firmy Triumph. Jsou to modely, které splňují ty nejvyšší nároky na střih, tvarování postavy a pohodlí, Dámské spodní prádlo Triumph nabízí zákaznicím individuální řešení jejich potřeb v oblasti korekce postavy.

 

Poraďte se o správných velikostech podprsenek

Naše prodavačky jsou ochotné a odborně vyškolené a rády vám poradí jakou podprsenku si vybrat. Nejraději nabízíme spodní prádlo značky  Triumph pro jeho vysokou kvalitu a přitom rozumnou cenu. Určitě stojí na vyzkoušení podprsenka Cynthia W, která má speciální zeštíhlovací švy, tu máme nejraději a potom určitě nejprodávanější podprsenka Ladyform soft od firmy Triumph, její předtvarované košíčky nemají žádné rušivé švy a má speciální střih, díky němuž vypadají prsa až o dvě čísla menší. Také rádi nabízíme stahovací hladkou podprsenku s kosticemi Comfort Minimizer W a dalším naším typem je podprsenka Pretty Desire W. To je málo známá, ale přímo úžasná funkční kosticová podprsenka do firmy Triumph s květinovou výšivkou na košíčcích a patentovanými Softfeel® ramínky.

Je nutné znát svoji správnou velikost

O velikostech podprsenek existují různé mýty a polopravdy, které se mezi ženami šíří, a kterým často bezmezně věří. Například, že mají celý život stejnou velikost podprsenky. Možná, že tento článek teď čtete a říkáte si pro sebe, to přeci není možné, to si žádná z nás nemůže myslet. Přesto je to velmi častá realita, se kterou se setkáváme v praxi. Také velmi častým jevem při kupování podprsenek je skutečnost, že se zaměňuje skutečný důvod, proč mi podprsenka nesedí se zástupným. Například, když si zákaznice oblékne v kabince podprsenku zjistí, že jí pod prsy podprsenka nepřilehne ke hrudi a odstává. Myslně usoudí, že má velký obvod a proto požaduje podprsenku se stejně velikým košíčkem, ale s menším obvodem. A vidíte, to právě je špatně. Když podprsenka odstává pod prsy, je to znamení, že má zákaznice málo hluboký košíček. Chce to jí nabídnout stejný obvod a hlubší košík. Pak většinou podprsenka sedne dokonale.

 

Podprsenky XXL nabízejí individuální řešení ve tvarování postavy.Schovat text