Podprsenky zmenšovací

Řadit dle: a a

Zmenšovací podprsenky jsou hitem i zázrakem

Celá řada stálých zákaznic si kupuje spodní prádlo podle tradičních hledisek, s cílem vyřešit specifické problémy s postavou. Ačkoliv jsou nyní velká prsa trendy a mnoho žen investuje mnoho peněz, aby si nechaly ňadra zvětšit, tak existuje ještě více žen, které si přejí svoje prsa, alespoň trochu zmenšit. Nejlepší podprsenky se zmenšovacím efektem vyrábí firma Triumph, ženy je kupují velmi rády a oceňuje tvar zmenšený o jednu velikost, kvalitu a jejich trvanlivost.

 

Luxusní zmenšovací podprsenka Ladyform soft od firmy Triumph

Spodní prádlo je věda. Důkazem toho jsou podprsenky zmenšovací, které mají za úkol zmenšit poprsí až o jednu až dvě velikosti, i když jenom opticky. Na trhu je nespočet variant střihů zmenšovacích podprsenek, ze kterých Vám budou či přecházet. Pro větší velikost prsů jsou ideální podprsenky zmenšovací z kosticemi a speciálními širšími ramínky. Snad nejznámější zmenšovací podprsenkou od firmy Triumph je podprsenka Ladyform soft, vyrábí se ve čtyřech základních barvách: bílé, černé, chryzantéma a karamelové. Dvakrát v roce nás výrobce potěší podprsenkou Ladyform soft v nové zajímavé barvě, ale ta je jenom v jednorázové kolekci. Která z nás si ji nekoupí, může se těšit až na novou barvu nové sezóny.Vyrábí se až po velikost košíčku F.

 

Jaké jsou výhody nošení zmenšovacích podprsenek (minimizerů)

l        mjí speciální střih, díky němuž vypadají prsa menší o jednu až dvě velikosti.

l        koriguje postavu

l        ramínka jsou širší, čímž se ramenům odlehčí

l        prsa opticky zmenší, a to bez jakéhokoliv pocitu těsnosti

l        pružné kostice s teleskopickým efektem na koncích

l        budete štíhlejší.

 

Jaké další typy podprsenek se zmenšovacím efektem si vybrat?

V našem oblíbeném pořadu Nahá jsi krásná se problém zmenšovacích podprsenek neřešil. A to je škoda, mnoho žen by se přes televizní kamery dozvědělo, že vůbec zmenšovací podprsenky existují. My nejraději nosíme ještě dvě zmenšovací podprsenky od skvělé firmy Triumph a to stahovací hladkou podprsenku s kosticemi Comfort Minimizer W, tento typ je oblíbený hlavně u mladých děvčat, které potřebují hladkou podprsenku pod trička. Ale i ženy, které chodí do zaměstnání mají hladké zmenšovací podprsenky rády. Vyrábí se až po velikost košíčku F.

Druhým naším typem je podprsenka Pretty desire W, její tylová výšivka vypadá atraktivně a dodává této podprsence elegantní vzhled.Vyrábí se až po velikost košíčku F. Nadnárodní firma Triumph je prostě na zmenšovací podprsenky jednička na celém světě.

 

Správné velikosti podprsenek - poradna

Možná byste nevěřili, ale asi tak polovina zákaznic, kterým podprsenky se zmenšovacím efektem nabízíme ještě zatím o této možnosti nevěděla. Nikdy neslyšela o tom, že je možné prsa opticky zmenšit. Na druhé straně druhá polovina zákaznic je s funkcí minimizerů dobře seznámena, ale většinou požadují jenom nejoblíbenější a neprodávanější podprsenku od firmy Triumph Ladyform Soft. A tak jsou i ony překvapeny, když jim naše prodavačky nabídnou širší nabídku zmenšovacích podprsenek a ještě jim pomohou s jejich výběrem. Bohužel ne všechny prodavačky ve všech prodejnách spodního prádla jsou správně vyškoleny a mají o blaho svých zákaznic zájem.

Praní zmenšovacích podprsenek

Tyto podprsenky můžete prát v pračce, vložte ji ale do pracího sáčku a zvolte program pro jemné prádlo.

 

Podprsenky zmenšovací udělají z ženy bohyni.

Schovat text