Podvazkové pásy

Řadit dle: a a

Podvazkové pásky, to je to, co nám ještě chybí v šatníku

Sexy podvazkové pásy jsou neodmyslitelnou součástí podpěry punčoch. Sveďte ho podvazkovými pásy Triumph. Podvazkový pás - spolu s kalhotkami, tangy a podprsenkou nebo korzetem dokáže vytvořit opravdu nádherný komplet.

Udělejte si radost a dopřejte si něco výjimečného

Modely dneška jsou elegantní i extravagantní, v klasických i módních barvách, hladké nebo s ozdobnými detaily. Jsou určeny ke svádění i k praktickému užívání. Udělejte si každý měsíc radost a po výplatě si kupte něco krásného a praktického od firmy Triumph, je to firma s certifikátem kvality.

Jaké jsou podvazkové pásy

  • ohou vám stáhnout bříško nebo ho jenom ozdobit pruhem krajky
  • na muže působí jako magnet
  • mají moderní sexy vzhled
  • jsou svůdné a zároveň pohodlné
  • působí velmi žensky

Jak s výběrem podvazkového pasu

Obchodní domy a dokonce specializované obchody často nabízejí spodní prádlo v neznačkové a tedy i nižší kvalitě, které nesedí a nevydrží více než několik málo vyprání. Sáhněte raději po značkovém výrobku. Dobré značky, které se zaměřují na spodní prádlo nabízejí větší výběr velikostí i tvarů. Investice, která zase není tak velká, se vám rozhodně vyplatí. Nespokojte se v prvním nabízeným modelem jenom proto, že se stydíte říci si o větší či menší velikost. Nebojte se a požádejte obsluhu o pomoc. Chtějte vyzkoušet více modelů v různých velikostech. Čas strávený v obchodě oceníte při nošení.

Oblečte si podvazkový pas a budete se cítit jako lvice na lovu.

Schovat text