Pro nevěsty

Řadit dle: a a

Nevěsta musí být dokonalá

Když se dívka začne starat o vše co souvisí s jejím svatebním dnem, teprve zjistí, jak široká je oblast toho, co musí zabezpečit. Jednou z nejdůležitějších věcí je správná volba svatebních šatů, ale s tím souvisí i správná volba spodního prádla, aby byla postava dobře do šatů vytvarována. Svatební prádlo se ještě doplňuje samodržícími punčochami s nádhernou krajskou. Někdy se pro efekt použije i podvazkový pás.

Jakou barvu spodního prádla nevěsty požadují

Nejvíce je požadováno spodní prádlo barvy bílé, bílá barva u nevěst je v našich zemích klasika. Nevěsty, které se vdávací v šatech barvy šampaňské (vanilkové) by také své spodní prádlo měli v této barvě. Podle našich zkušeností se zatím o žádnou jinou barvu nevěsty nezajímali. Dokonce, když si kupují noční košilku, také nejvíce uvažují o barvě bílé. Avšak po kratší diskuzi s námi, často změní názor a kupují si noční svatební košilku takovou, aby vypadala sexy. Ať je to třeba v barvě černé nebo bordó.

Jaké typy podprsenek kupují nevěsty, které chtějí vykouzlit dekolt

  • pro kouzla s dekoltem jsou nejvíce požadovány push-up podprsenky Fashion style 01 WDU, které mají i odepínací ramínka a jsou vhodné pro korzetové šaty a vyrábí se v barvě bílé

  • také krásný dekolt vytvaruje nevěstám push-up podprsenka Fashion style 01 WHU, která nemá odepínací ramínka a vyrábí se v barvě bílé

  • vysokým push-up efektem se honosí podprsenka Miss Lace WHU, také bez odepínacích ramínek a vyrábí se v barvě bílé

Zmenšovací podprsenky pro nevěsty

Také nevěsty, které mají kypřejší tvary často používají podprsenky zmenšovací. Ty, které tyto tvary nemají nemohou pochopit, proč si prsa odborně šitými podprsenkami zmenšují, ale cílem je dosáhnutí rovnoměrné postavy, a proto dobře šitá a dobře padnoucí zmenšovací podprsenka je pro mnohou dívku a ženu cestou k dokonalejší postavě. Pro tuto příležitost se vybírají podprsenky Layform sort W, Comfort Minimizer a hlavně krásná podprsenka s tylovou výšivkou Pretty Desire W.

Podprsenky pro nevěsty v šampaňské (vanilkové) barvě

Jako nejdokonalejší je označována podprsenka Angel Curves WP a Angel Curves WDP. Obě nejsou s push-up efektem a ta druhá má odepínací ramínka. K této kolekci patří také Andělský podvazkový pas Angel Curves S a jeden podvazek pro nevěstu Angel Curve SB. Také k tomu všemu jetě přísluší nabídka spodních kalhotek. Angel Curves String jsou hladká tanga jemně zdobená krajkou, Angel Curves Tai a Angel Curves Hipster.

Nevěsty si zaslouží jen to nejlepší, týká se to také spodního prádla.

Schovat text