Proměny

aneb obvyklé chyby, kterých se dopouštíme při kupování podprsenky.

 

Správně - košíčky ve správné velikosti

Naproti tomu si nyní Kristýnka oblékla podprsenku 75 A, jedná se o diagonální velikost k její správné velikosti 70 B...

Pokračování textu

Naproti tomu si nyní Kristýnka oblékla podprsenku 75 A, jedná se o diagonální velikost k její správné velikosti 70 B, tj. stejně hluboký košík, obvod o trochu volnější, ale ne o tolik, aby to bránilo správnému tvaru.

Schovat text
Nesprávně - velké košíčky

Tentokrát si Kristýnka oblékla velikost podprsenky 80 B, obvod je o 10 cm širší než potřebuje a košíček o dvě...

Tentokrát si Kristýnka oblékla velikost podprsenky 80 B, obvod je o 10 cm širší než potřebuje a košíček o dvě velikosti hlubší. Okraje od podprsenky jí odstávají a podprsenka nedrží pevně na těle.

Správně - košíčky ve správné velikosti

Krystýnka má na sobě podprsenku Fashion style 01 WHU ve správné velikosti 70 B. Tato podprsenka je speciálně šitá pro vytvoření...

Pokračování textu

Krystýnka má na sobě podprsenku Fashion style 01 WHU ve správné velikosti 70 B. Tato podprsenka je speciálně šitá pro vytvoření dekoltu. Říká se o ní, že má dvojí dekolt. Má mírný push-up efekt, ale pokud je potřeba ho ještě více zvýraznit, vkládají se do vnitřních kapsiček ještě další polštářky.

Schovat text
Nesprávně - velké košíčky

Správná velikost Kristýnky je 70 B, na fotografii si oblékla podprsenku 75 B. Podprsenka jí správně nepřiléhá...

Správná velikost Kristýnky je 70 B, na fotografii si oblékla podprsenku 75 B. Podprsenka jí správně nepřiléhá a netvaruje. Mohla by sice u některých typů podprsenek (pevnější materiál) používat obvod 75, ale v tom případě velikost košíčků A. Říká se tomu diagonální velikost, doporučujeme se podívat na stránku našeho e-shopu s názvem "Kalkulačka správných velikostí".

Správně - košíčky ve správné velikosti

Kdyby však Kristýnka chtěla vytovřit do společenských šatů dekolt, vybrala by si podprsenku FASHION STYLE 01 WDU od firmy...

Pokračování textu

Kdyby však Kristýnka chtěla vytovřit do společenských šatů dekolt, vybrala by si podprsenku FASHION STYLE 01 WDU od firmy Triumph, která má nižší střed a push-up efekt. Vykouzlí Vám krásný dekolt, používá se především pro slavnostní příležitosti a svatby. Má odepínací ramínka.

Schovat text
Nesprávně - velké košíčky

Kdyby Kristýnka chtěla jít na společenskou událost a hledala by podprsenku bez ramínek, mohla by si koupit...

Kdyby Kristýnka chtěla jít na společenskou událost a hledala by podprsenku bez ramínek, mohla by si koupit podprsenku s vysokým středem, která dobře drží na těle, ale nevytváří dekolt. Pro určitý typ šatů, by byla vhodným doplňkem.

Správně - košíčky ve správné velikosti

Jana má na sobě velmi kvalitní podprsenku podprsenku od firmy Triumph Smart Curves WHUM ve správné velikosti 80 D.

Pokračování textu

Jana má na sobě velmi kvalitní podprsenku podprsenku od firmy Triumph Smart Curves WHUM ve správné velikosti 80 D. Podprsenka jí ve svém středu krásně přiléhá k tělu a tím váha prsou spočívá na hrudi, kostice směřuje k podpažní jamce a ňadra nijak netísní.

Schovat text
Nesprávně - malé košíčky

Většina žen nosí podprsenky s menšími košíčky, než by správně měly mít. Jana má správnou velikost podprsenky 80D...

Většina žen nosí podprsenky s menšími košíčky, než by správně měly mít. Jana má správnou velikost podprsenky 80D, ale na této fotografii si vzala podprsenku Smart Curves WHUM v nesprávné velikosti 80 B. Prsa nejsou dostatečně podepřena a proto jsou níže, než při správně zvolené velikosti podprsenky. Nad okrajem podprsenky se jí tvoří bochánky z prsou, které už se do košíčku nevejdou. Kostice nesměruje k podpažní jamce, ale je užší a tísní její ňadra. Při předklonu či větším pohybu by ňadra měla tendenci jí z košíčků vypadávat.

Správně - košíčky ve správné velikosti

Zákaznice má na sobě nejprodávanější podprsenku od firmy Triumph Ladyform Soft R ve správné velikosti 80 D. Její...

Pokračování textu

Zákaznice má na sobě nejprodávanější podprsenku od firmy Triumph Ladyform Soft R ve správné velikosti 80 D. Její obvod pod prsy je 82 cm. Podprsenka jí ve svém středu i v košíčcích krásně přiléhá k tělu. Ladyform soft je podprsenka se zmenšovacím efektem od firmy Triumph. Vyrábí se v základních barvách bílá, černá, vanilková a tělová. Každý rok na jaře a na podzim ji firma Triumph vyrobí ještě v další barvě v limitované sérii.

Schovat text
Nesprávně - velké košíčky

Občas se stává, že některé zákaznice nadhodnotí své vnady a chtějí si koupit podprsenku s hlubšími košíčky, než...

Občas se stává, že některé zákaznice nadhodnotí své vnady a chtějí si koupit podprsenku s hlubšími košíčky, než by by jim podle centimetrů příslušelo. Prsa na hrudi jsou sice správně podepřena, ale podprsenka se v horní čísti vlní a okraj není vypnutý. Pod tričkem či svetříkem jsou zvlněné okraje vidět. Jana na této fotografii na sebe oblékla podprsenku Ladyform Soft R o jedno číslo větší, a to 80 E (správě by měla mít 80D).

Správně - vhodný typ podprsenky

Laďka má svoji správnou velikost 80 C, ovšem podprsenku od firmy Triumph Fantasy Feelings WHU má ve velikosti 80 D.

Pokračování textu

Laďka má svoji správnou velikost 80 C, ovšem podprsenku od firmy Triumph Fantasy Feelings WHU má ve velikosti 80 D. Má mělčí košíček a tak je lépe si tento typ podprsenky koupit o číslo větší. Dělá dokonalý dekolt a na hrudi správně přiléhá.Tato podprsenka je s mírným push-up efektem a krajkou. Líbí se ženám a zvláště mužům.

Schovat text
Nesprávně - nevhodný typ podprsenky

Také se stává, že některé zákaznice přijdou do prodejny a žádají zásadně podprsenku bez kostic. Z 99 % je skutečným...

Také se stává, že některé zákaznice přijdou do prodejny a žádají zásadně podprsenku bez kostic. Z 99 % je skutečným důvodem jejich žádosti nesprávně určená velikost jejich podprsenky. Předpokládají, že mají velikost menší, a ta s kosticí jim v této menší velikosti opravdu nesedí, oproti podprsence bez kostice, kde svá ňadra může rozmístit i do podpaží. Podprsenka bez kostice ovšem dobře postavu nevytvaruje. Laďka si vzala podprsenku bez kostice od firmy Triumph ELASTIFORM ve velikosti o číslo menší 80 B. Její správná velikost je 80 C. Mladé a zdravé ženě bychom však tuto podprsenku doporučili pouze pro pohodlné domácí použití.

Správně - obvod ve správné velikosti

Naše kolegyně Jana má na sobě podprsenku 24678 FLEXI od firmy SASSA ve správné velikosti 80 D.

Pokračování textu

Naše kolegyně Jana má na sobě podprsenku 24678 FLEXI od firmy SASSA ve správné velikosti 80 D. Její obvod pod prsy je 82 cm. Zadní část podprsenky se zapínáním jí leží vodorovně ve výšce prsou. Obvod má být těsný, ale nesmí škrtit.

Schovat text
Nesprávně - příliš široký obvod

Při nesprávně zvoleném obvodu (větším než je potřeba) nám zapínání podprsenky během dne vystoupá výše ke krku.

Při nesprávně zvoleném obvodu (větším než je potřeba) nám zapínání podprsenky během dne vystoupá výše ke krku. Prsa nejsou na hrudi správně podepřena a proto jsou níže, než při správně zvolené velikosti podprsenky. Ramínka se zatínají do ramen a působí bolest krční páteče a někdy dokonce trvalé otlaky na ramenou. Obvod pod prsy naší kolegyně Jany je 82 cm, ale podprsenka má obvod 90. Také stará a vytahaná podprsenka svůj obvod povolí a vzadu vyjíždí ke krku.

Správně - vytvoření dekoltu

Laďka má na sobě podprsenku ve správné velikosti 80 C, která má také možnost odepnutí ramínek (případně umístit jedno...

Pokračování textu

Laďka má na sobě podprsenku ve správné velikosti 80 C, která má také možnost odepnutí ramínek (případně umístit jedno ramínko za krkem nebo ramínka vzadu zkřížit či použít plastová ramínka), podprsenka od firmy Triumph Fashion style 01 WDU má nižší střed a je speciálně formována pro hlubší dekoltáž pro společenské události. Je nejoblíbenější podprsenkou pro nevěsty v barvě bílé.

Schovat text
Nesprávně - vytvoření dekoltu

Laďka má na sobě podprsenku ve správné velikosti 80 C, která má možnost odepnutí ramínek (případně umístit jedno...

Laďka má na sobě podprsenku ve správné velikosti 80 C, která má možnost odepnutí ramínek (případně umístit jedno ramínko za krkem nebo ramínka vzadu zkřížit či použít plastová ramínka), podprsenka má vyšší střed a proto je nejvhodnější pro případ, kdy nechceme ramínka použít vůbec. Na druhou stranu nevytváří hluboký dekolt tolik žádaný pro společenské události.

Správně - vytvoření dekoltu

Laďka má na sobě podprsenku Fashion style 01 WHU ve správné velikosti 80 C, která má dvojití push-up efekt. Vytváří mimořádně krásný dekolt. Je zvláště účinná u velikostí 80 A a 85 A.

Nesprávně - vytvoření dekoltu

Laďka má na sobě podprsenku 25660 ALI od firmy SASSA ve správné velikosti 80 C, která je zcela bez push-up efektu. Je vhodná pod svetříky a trička do změstnání i na volný čas.